logo
logo

Akçay Avon

Akçay da avon ürünlerine yaz gelmesi ile artan nüfus sayesinde ilgide artıyor. Ben avon temsilcisi olarak Akçay da avon ürünlerini satışını ve bayiliğini yapıyorum. Sizler de benim alt temsilcim olabilir ve birlikte kazanabiliriz. Avon Türkiye’nin en büyük kozmetik şirketi olması ile birlikte marka bilinirliliği açısından en yüksek hacme sahiptir.Sizler avon ürünleri ile buluşup memnun kaldığınız taktirde temsilcim olup satışını gerçekleştirebilirisiniz. Bunun için isterseniz birebir telefon görüşmesi yada bana whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. Akçay avon temsilcisi olarak görev alıyorum. Balikesir avon temsilcisi olarak 650 alt temsilcimle birlikte hep beraber kazanıyoruz. Neden birlikte kazanmıyalım ki .

Avon ürünleri, her yaştan bireyin ihtiyaçlarını oluşturan bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Her yaştan herkesin sıklıkla kullanmış olduğu kişisel bakım ürünleri denildiğinde aklınıza gelebilen pek çok ürünü yeni avon satış kataloğunu içerisinde bulabilirsiniz.

Kadın veya erkek birçok temsilcimizin olduğu Avon markasının çalışanları olarak bizler her ay düzenli maaş alarak kazanıyoruz. Ve sabit bir yere bağımlı kalmıyoruz. Biz ilk avon ürününü kullanıp beğendikten sonra avon temsilci olmaya karar verdik .Sizlerde aklınızda tereddüt varsa  ilk avon ürünleri ni kullanıp sonrasında temsilcimiz olabilirsiniz. Şuan tüm Türkiye de ben Gülay Akpunar olarak alt bayim olan 650 kişiyle beraber hızlıca büyüyoruz. Sizlerde bize katılmak için beni 0535 966 14 31 telefon numaram üzerinden arayabilirsiniz.

Comments are closed.

HEMEN ARA
WhatsApp