logo
logo

Aliağa Avon

Avon, erkek müşterilerini de unutmuyor. Avon ürünleri ile Erkelerin içlerindeki duyguları kolayca dışa yansıtmanıza yardımcı olacak deodorant ve parfümleri ile akılları baştan almaya yetiyor. Avon marka erkek parfümleri, vücut losyonları, erkeklere özel şampuanlar ve çok daha fazla kişisel bakım ürün alternatifi ile avon tüm erkekleri olduğundan çok daha bakımlı yapmaya yetebiliyor. Avon ürünlerine kolayca ulaşmak artık mümkün. Eşinize kardeşinize erkek avon ürünlerini hediye olarak da alabilirsiniz. Ayrıca ürünleri beğendiğiniz taktirde avon temsilcisi olmak için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Avon temsilcisi olmalıyım ?

İlk olarak avonda çalışan herkes kendi işinin patronudur. Özgürce çalışırsınız belli bir mesai yoktur. Daha çok kişiye ulaşıp sosyalleşirsiniz. Ben Gülay Akpunar alt temsilcim 650 kişiye ulaştı . Bu kişiler ile sürekli irtibat halindeyim. Her zaman yeni öğrendiğimiz bilgileri birbirimize aktarıyoruz. Bu bilgileri aktarırken parada kazanıp sürekli büyüyoruz.

Çünkü Avon kalite demek, avon temsilcisi olmak huzur dolu bir yaşama girmek demek.Balıkesir Edremit ilçesinden başlayan bu hikayemiz şimdi tüm Ege bölgesine yayıldı. Sizde Aliağa avon satış temsilcisi olmak isterseniz benim ile iletişime geçebilirsiniz. Forum üzerinden yada telefonumu arayarak bana ulaşabilirsiniz.

Comments are closed.

HEMEN ARA
WhatsApp