logo
logo

Soma Avon Temsilcisi

Sonbahar ayları biraz dinlenmek ve cildimizi güneşin ve denizin yıpratıcı etkisinden arındırmak için en ideal zaman! Kendini şımartmak ve cildini rahatlatmak için çeşit çeşit Avon maskelerini denemeye ne dersin? Avon ürünlerini her cilde göre seçip alabiliyorsunuz. Burada önemli kısım cildinizi iyi analiz etmek. Bunun için avon temsilcisi olan kişilerce ürünlerinizi alırsanız en doğru kararı vermiş olursunuz. Biz Avon temsilcileri Türkiye’nin her iline dağılmış şekilde hizmet vermekteyiz. Manisa – Saruhanlı –Akhisar –Gölmarmara-Alaşehir-Kırkağaç ve Soma avon temsilcisi  olarak hizmet veriyoruz. En yeni ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Avon maskeri kuru ciltlerde en iyi performans gösteren maskelerdir.Cilt bakım dünyasının yeni trendi kağıt maskeler! Kağıt maskeler sadece cildini nemlendirmekle kalmaz aynı zamanda cildinin kaybettiği ışıltılı görünümü geri verir. Kağıt maskelere ulaşmak için soma avon bayisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yağlı ciltlerin en büyük problemi maalesef ciltte biriken fazla yağ ve bu yağın yüzümüze istenmeyen parlak bir görüntü vermesidir. Avon ürünleri son zamanların “siyah maske” trendi bu sorunu çözmek için birebir! Tek yapman gereken maskeni güzelce uygulayıp bekledikten sonra yumuşacık cildinin keyfini çıkarmak!

Karma cilt tipi kuru ve yağlı ciltlere göre daha özel bir bakım gerektirir. Problemleri bölgesel ve kendine özgü olduğu için maskelerimizi de problemimize yönelik seçmeliyiz. Avon ürünlerini satın almak için avon temsilcisi ben Gülay Akpunar ile iletişime geçebilirsiniz. Yada bende bu ürünleri satmak istiyorum derseniz alt temsilcim olan 650 temsilcim ile beraber sizde bize katılabilirsiniz.  Soma avon temsilcisi olun sizde kazanın.

Comments are closed.

HEMEN ARA
WhatsApp