logo
logo

Soma Avon

Avon ile çantaları ayakkabıya uydurmak artık tarih oldu; işte yeni rehberin! Çantanı seçmeden önce kıyafetinin günlük mü şık mı yoksa spor mu olduğuna karar vermelisin:

Soma avon temsilcisi olarak bizler çanta ürünlerine bakmanız için getiriyoruz.Beğendiğiniz ürünleri istediğinizde hemen alabiliyorsunuz. Avon çantaları gece kıyafetleri veya abiyeler için en şık ve kullanışlı çanta çeşidi küçük veya portföy tarzı çantalardır. Sade elbiseni canlandırırken bir yandan kombinine zarif bir detay katabilirsin.Soma avon bayisi olarak en doğru ürüne yönelmenizi sağlıyoruz.

Günlük kullanabileceğin Manisa Soma ilçesinde gezerken koluna takabileceğin çantaları avon temsilcisi olarak siz niye satışını yapmıyorsunuz.İşe, okula veya arkadaşlarınla buluşmaya giderken kullanabileceğin, hem kolunda hem de omzunda taşıyabileceğin çantalar günlük tarzın için çok uygun.

Hafta sonu için seçimini hem rahatlık hem de şıklıktan yana kullanıyorsan sana önerimiz bel çantaları! 90’ların geri dönen modasına sen de ayak uydur.Bel çantalarını yakından görmek isterseniz soma avon bayisi olarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

Spor kıyafetlere en çok yakışan çanta çeşidi sırt çantasıdır. Güzel bir pazar yürüyüşünde yanına alman gereken şeyleri rahatlıkla sığdırabilir aynı zamanda avon ürünü ile kombinini tamamlayabilirsin.

Avon Ege temsilcisi olan ben Gülay Akpunar ve 650 alt üyemin arasına sizde katılmak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed.

HEMEN ARA
WhatsApp