logo
logo

Burhaniye Avon Temsilcisi

Burası Burhaniye AVON , 130 yıldır kadınların güzellik, yenilik, iyimserlik ve her şeyden önemlisi kadınların kadınlar için çalıştığı şirket.

1886 yılından günümüze, mutfaktan liderler çıkaran dünyanın önde gelen güzellik markalarından AVON milyonlarca kadının Balıkesir ve Edremit ilçesinde yaşamına güzellik katmaktadır.

Kurucusu David H. McConnell tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan AVON, günümüzde milyonlarca Bağımsız Satış Temsilcisi ile dev bir doğrudan satış şirketi.

Sizlerde Burhaniye Avon temsilcisi olmak istemez misiniz?Kadınların gerçek potansiyellerini göstermelerini engelleyen en büyük bariyerlerle mücadele etmek için dünya çapında başlatılan program ile her yıl 100 milyon kadının çalışma ve yaşam standartlarının iyileştirilmesi amaçlanıyor.

Avon, Burhaniye de kadınların hayatın her alanında var olmasını istiyor ve kadınların farklı meslekleri tercih etmesini destekliyor. Sizler avon ürünleri ile buluşup memnun kaldığınız taktirde temsilcim olup satışını gerçekleştirebilirisiniz. Bunun için isterseniz birebir telefon görüşmesi yada bana whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.Ben Gülay Akpunar Burhaniye avon temsilcisi olarak görev alıyorum. Balikesir avon temsilcisi olarak 650 alt temsilcimle birlikte hep beraber kazanıyoruz. Neden birlikte kazanmıyalım ki .

Kadınların yanında yer alan duruşuyla tanınan AVON, yüksek kaliteli avon ürünleri ile kozmetik sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır. Bununla birlikte en önemli farkı ise dünyanın her yerinden milyonlarca kadına ve ailelerine daha iyi bir hayat olanağı kazandırmaktır.

Türkiye’nin 1 numaralı Doğrudan Satış Markası olan AVON* ayrıca, eğitim olanaklarından, sosyal sorumluluk projelerinde yer alma fırsatına kadar birçok alanda kadınlara destek vererek onların yanında yer alıyor.

İlk günden bugüne iş modelinin kadınların güçlenmesi üzerine kuran AVON “Dünya kadınlarının kişisel gereksinimlerini, ürün ihtiyaçlarını ve hizmet beklentilerini en iyi anlayan ve karşılayan şirket olmak” vizyonuna sadık kalıyor.


Avon ürünleri ile güzelliğinize güzellik katmak istemez misiniz ? Avon Balıkesir temsilcisi olarak hem bu ürünlerin satışını hem de ekibimize yeni yüzler katıyoruz. Balıkesir ilinde avon ürünlerini kullanan müşterilerimiz her daim bu ürünlerden memnun kalıyor. Avon markasını Balıkesir de binlerce müşteriniz kullanıp memnun kaldıktan sonra temsilcimiz olmaya karar veriyor. Sizlerde Avon markasının satışını yapmak isterseniz Balıkesir Avon web sitesi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere ürün konusunda en doğru bilgiyi aktarıp sizlerinde ürünleri doğru bilgiler ile satışını yapmasını sağlıyoruz.

Comments are closed.

HEMEN ARA
WhatsApp