logo
logo

Başarı Hikayem

Ben Gülay Akpunar Avon satış lideri konumunda çalışmaktayım. 20 yıl önce İzmir 'de Avon markası ile tanıştım. Avon ürünlerini kullandıkça daha çok kişinin bu ürünlerden faydalanıp kazanması için çalıştım. Şimdi 600 kişilik büyük bir aile olduk. Hep beraber çalışıp beraber kazanıyoruz. İzmir-Balıkesir- Edremit-Bergama -Ayvalık-Dikili ve daha birçok ilde toplantılar yapıp ekibimize güç katıyoruz. Mesaisiz özgürce çalışıp ailemize daha çok zaman ayırıp evimizi geçindiriyoruz. Sizde bizim ailemize katılmak isterseniz hemen formu doldurun. Size kendim ulaşıp konu hakkında detaylı bilgiyi iletmiş olacağım.

HEMEN FORMU DOLDURUN

Formu Doldur Bize Katıl


Avon Üyelik

Ülkemizde ve dünyada her geçen gün bireylerin az bir gelir olsa bile çalışmalarının zorunluğu olduğu gözlenmektedir. Aynı zamanda ekonomi ortamını göz önüne aldığımızda iş olanaklarının daraldığını görmekteyiz. Oysa ki kozmetik devi avon temsilci ve satı ortağı olmak büyük bir gelecek sunmaktadır. Tek yapmanız gereken kendi çalışma saatlerinizi belirlemeniz, çevrenizle sürekli temasta olmanız ve başarılı olmanın tadını çıkarmanızdır.

Avon Üyelik

Bilindiği üzere gerek kadınlar gerekse erkek ve hatta çocuklar ile günümüzde özel kişisel bakım ürünlerine büyük önem vermekteler. Ortaya çıkan bu sonuç her bireyin kendine has bir bakım ürünlerine ihtiyaç duyduğunuzu kanıtlamaktadır. Bu nedenle avon kayıt fırsatlarını inceleyerek, bu muhteşem ötesi markanın ürünleriyle büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Hem kendinizin ve ailenizin ürünlerini daha düşük fiyatlarla alırsınız hem de çevrenize ürün satışı yaparak bir nebzede olsa kazanç sağlayabilirsiniz. Dilerseniz birtakım çalışmalar yaparak, bu iş üzerinde yoğunlaşarak kendi işinizi kurabilir kısa sürede kariyer yapabilirsiniz.

Avon Online Sipariş Verme Kolaylıkları

Gelişen teknoloji ve dijital ortam sayesinde, birçok sektörde olduğu gibi kozmetik sektöründe de büyük kolaylıklar ortaya çıkmaktadır. Özellikle kozmetik temsilci olan kişiler, siparişlerini bulundukları her alanda verebilir ve kolaylıkla arzu ettikleri adresten teslim alabilirler. Avon online sipariş verme sırasında, üye girişi yapmak yeterlidir. Ve sonrasında gerek kendinizin gerekse müşterileriniz için tüm ürünleri kolayca sipariş verebilirsiniz. Online işlemler sayesinde, bir ürünün alım fiyatı, satış fiyatı, satış komisyonu ve tüm üyelik detaylarını kolayca internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Bu Kozmetik Markasına Neden Üye Olmalısınız?

Öncelikle bu prestijli marka yaklaşık 130 yıldır tüm dünya ülkelerinde hizmet veren bir firmadır. Üretimini yaptığı tüm ürünler, tüm dünya starları tarafından önerilmekte ve uzmanlara göre en sağlıklı ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Aynı zamanda avon üyelik sayesinde, dileyen herkes sıfır sermaye ile kendi işini kurabilmekte ve kısa sürede farklı sektörlerde çalışanlardan kat ve kat daha fazla kazanç elde etmektedir. Hayallerinize ulaşmak, kendi işinizin patronu olmak ve geleceğinizi teminat altına almak istiyorsanız kesinlikle bizimle beraber yürümelisiniz. Size sunacağımız fırsatlar sayesinde kısa sürede, beklentiniz üzerinde fayda görecek ve kısa sürede beklediğiniz kariyere ulaşacaksınız.

Formu Doldur Bize Katıl

Kozmetik Temsilci

Günümüzde kişisel bakım ürünleri kullanımı, eski yıllara göre hayli fazla artış göstermektedir. Her geçen gün farklı markalar, farklı ürünler çıkararak kullanıcıların beğenisine sunmaktalar. Özellikle avon üyelik kriterlerini yerine getirenler, diğer kullanıcılara göre daha şanslı ve bir nevi daha kazançlı olmaktalar. Bunun başlıca nedeni ise hem ihtiyaçlarını ucuza almaktalar hem de satış yaparak kazanç sağlamaktalar.

Kozmetik Temsilci

Ülkemizde iş olanaklarına bakıldığında ve aynı zamanda çalışan kesimin koşullarına bakıldığında, kişinin kendi işini kurmasının kaçınılmaz olduğu görülmektedir. Fakat günümüzde iş kurmanın kolay olmadığı gerek resmi kayıtlar gerekse kira ve dekor gibi giderler düşünüldüğünde kolay olmadığı görülmektedir. Oysa ki avon kozmetik temsilci olarak hiçbir masraf etmeden ve sermaye kurmadan büyük kazançlar elde etmek mümkündür. Geleceğin en parlak girişimci sektörü olarak dünyaca ünlü uzmanların işaret ettiği, network marketing sektörü her geçen gün yeni katılımcılarla daha da büyümektedir.

Nasıl Kozmetik Temsilcisi Olunur?

Öncelikle yaptığınız işten sıkıldıysanız veya iş arıyorsanız kozmetik temsilci olmak tam size göre bir meslek branşı olacaktır. Kredi çekmeden, borçlanmadan, ürün yatırımı yapmadan, dükkan veya depo gibi yerlere gerek duymadan kolayca sermayesiz işinizi kurabilirsiniz. Sadece her meslek sektöründe olduğu gibi avon temsilci olduktan sonra, kendinizi geliştirmeli ve hem başka insanların hayatına dokunuş yaparak üye yapmalısınız hem de sıcak satış yaparak kazançlar elde etmelisiniz. Hayalini kurduğunuz geleceği yaşamak için, bu iş modeli size uygun olduğu gibi erkek bayan fark etmeksizin tüm bireyler için mümkündür.

Avon Kozmetik Temsilci Olmak Ne Kazandırır?

Öncelikle kendi işinizin patronu olduğunuz gibi, yakın çevrenizi kendinize bağlı üye yaparak adeta kariyer olursunuz. Hem yaptığınız alışverişlerde daha yüksek komisyon marjı kazanırsınız hem de belirli aşamalardan sonra düzenli yüksek maaşlara bağlanırsınız. Avon kayıt sistemi sadece bir sponsor üyenin altında mümkündür. Bu nedenle çevrenizde bulunan arkadaşlarınıza bu iş modelini anlatarak, sizinle birlikte hareket etmelerini sağlar üyeniz yapar ve takım olarak kariyere çıkan basamaklarını birlikte başarırsınız. Başarıya ulaşmanın en büyük kriteri ise ilk bu işe başlarken seçeceğiniz sponsorunuzdur. Başarıya ulaşmak için bizim gibi uzun yıllar bilgi ve birikimi olan uzmanları tercih etmelisiniz. Hemen şimdi bizimle kontak kurarak kozmetik temsilci olabilir kısa sürede başarıya ulaşabilirsiniz.

Formu Doldur Bize Katıl

Avon Ürünleri

Ülkemizde ve dünyada birçok kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin markaları bulunmaktadır. Markalar arasında Avon ürünlerinin içeriği konusunda tamamen doğal ve natürel maddelerle imal edilen tek firma olma özelliğini taşımaktadır. Dünya kozmetik alanında en eski prestijli firma olma özelliğini taşıyan bu marka, dünyanın her bölgesinde her kesim tarafından tercih edilmektedir.

Avon Ürünleri

Üretime başladığı yıldan günümüze kadar sorunsuz ürün üreten bu marka, özellikle kimyasal katkı kullanmadığı için, birçok dünya starı tarafından da tercih edilmektedir. Özellikle fotomodel ve sanatçıların yoğun olarak ilgi gösterdiği bu marka, ülkemizde de sayısız kullanıcıya sahiptir. Aynı zamanda avon ürünleri geniş bir yelpazeye sahip ve her kesim için ve her birey için mutlak ürün portföyüne sahiptir. Zengin ürün yelpazesi sayesinde, kullanıcılar aradıkları ürüne kolayca ulaşmaktalar. En önemlisi ise markanın üyelik sisteminden yararlanarak, ihtiyaçlarını daha ekonomik şekilde almakta mümkündür.

En Ucuz Avon Ürünleri Nasıl Alınır?

Öncelik olarak bu markanın en önemli kavramı, kullanıcıya ürün satışı yaptığı gibi, kullanıcılarının üye olması durumunda iş ortağı yapmasıdır. Bu sayede kullanıcılar avon kayıt yaparak, hem kendi kullandıkları ürünleri ucuza almaktalar hem de satış yaparak kazanç elde etmekteler. Markanın dünyaca popüler olmasının sebebi de kullan, sat, kazan mantığıyla çalışmasıdır. Arzu eden herkes sponsor altında üyelik açarak, kısa sürede sermayesiz olarak iş kurabilirler. İş modelleri arasında en popüler sektör olarak bilinen avon üyeliği, hemen her kullanıcısına birbirinden farklı fırsatlar sunmaktadır.

Kozmetik Temsilci Olmak Ne Kazandırır?

Ekonomi şartlar göz önüne alındığında, her bireyin çalışması hem ekonomik açıdan fayda sağlamakta hem de sosyal alanda gelişim bakımından kazanç sağlamaktadır. Günümüzde birçok kişi rahat ekonomik yaşantısını avon ürünleri sayesinde elde etmekte ve geleceklerini bu markanın teminatı altına almaktalar. Dileyen herkes üye olabilir, ürün satışı yapabilir ve çevresinde bulunan yakınlarını sisteme dahil ederek onlarında hayatına dokunuş yapabilir. Bu sayede herhangi bir bütçe hazırlamadan herkes arzu ettiği şekilde bağımsız bir biçimde kendi işinin patronu olur. Dijital alanda da avon online olarak üyelerine ve müşterilerine her an fırsatlar sunmakta ve tüm alt yapısını her geçen gün daha da profesyonel bir hale getirmektedir. Büyük fırsatlardan yararlanmak hem ucuza ürün almak hem satış yaparak kazanç sağlamak için bizimle iletişim kurabilir tüm fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Formu Doldur Bize Katıl
HEMEN ARA
WhatsApp