logo
logo

Neden Üye Olmalıyım ?

FORMU DOLDURUN SİZDE HEMEN KAZANMAYA BAŞLAYIN...

TIKLA FORMU DOLDUR

KİMLER AVON TEMSİLCİSİ OLABİLİR?

Avon üyelik, Türkiye’nin en büyük kozmetik markası Avona üyelik yaparak her ürün satışından kazanç elde edebilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş kadın erkek farketmeksizin üyelik formu doldurarak üyelik işlemini gerçekleştirebilir. Avona üye olmak için web sitemizdeki ücretsiz üyelik formunu doldurarak temsilcilerimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

AVON ÜYELİK KENDİNE GÜVEN

Avon ücretsiz kayıt olarak temsizcimiz olmak ister misiniz? Avon kayıt formu üzerinden üyelik bilgilerinizi girerek Avon kayıt temsilcimiz ile anında iletişime geçebilirsiniz. Gerekli şartları taşıdığını düşünen ve bu işi yapmak için kendine güvenen arkadaşlarımızı ekibimize bekliyoruz. Sizi aramamız ve ekibimizin size neler katacağını anlatmamız için lütfen başvuru formunu doldurun.

HER AY SİPARİŞ VERME ZORUNLULUĞU VAR MI?

Temsilci olmanız size her ay sipariş verme yada belirli bir miktarda sipariş verme zorunlulu getirmez. İster sipariş verirsiniz, ister vermez, ister ayda 1000 TL sipariş girersiniz, ister 10 TL bu tamamen size kalmış bir durumdur.Siz de Avona üyelik yaparak birçok hediye ve kazanç elde edebilirsiniz.

AVON ÜYE OL HEDİYELER KAZAN

Avona ücretsiz kayıt olarak temsilcimiz olabilir, size özel hediyeler kazanabilirsiniz. Avon temsilcisi olduğunuz anda bir çok hediyeler sizleri bekliyor olacak. Her kampanyaya özel limitlere ulaştığınızda kozmetik ürünlerinden ev aletlerine kadar bir çok hediyeye sahip olabilirsiniz. Avon temsilci olmak için Avon kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

KARGO VE TESLİMAT

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişi onaylamadan önce yazacağın adrese ürünlerini gönderebilirsin. Siparişi gönderdikten sonra adres değişikliği yapılamaz.

Siparişim ben adresde yokken gelmiş, ne yapabilirim?

PTT Kargo teslimatlarında alıcıya ulaşılamaması durumunda, kargon; teslimat şubesine geliş tarihinden itibaren 10 gün süreyle şubede bekletilmektedir. Alıcının talebi olmadığı takdirde 10 gün sonunda Avon'a iade edilir.

Yurt dışına teslimatınız var mı?

Sadece yurtiçinde satışımız bulunuyor.

Kargo takibimi nasıl yapabilirim?

Yönetim paneli sayfasında bulunan "Kargom nerede" linkine tıklayarak kargo takibini yapabilirsin. Bu koli için telefonuna gönderilen SMS'leri takip edebilir veya bukoli çağrı merkezini arayabilirsin.

Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Online ödeme yapılan teslimat modelinde sadece kredi kartı ile ödeme yapılabilir.

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmuyor ama dilersen Online Temsilcinden kargo ücreti ödemeden ürünlerini elden teslim alabilirsin.

Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

Değerli Müşterimiz, 27.09.2016 tarihli resmi gazetede yayınlanan 29840 sayılı yönetmelik ile kozmetik harcamalarında taksit uygulamasına son verilmiştir. Yönetmelik 27.09.2016 tarihi itibari ile yürürlüğe girmiş olup, sistemsel olarak geliştirmelerin tamamlanmasının ardından taksit seçeneği kaldırılacaktır. Sistemsel değişiklik yapılana kadar taksitli ödeme seçen müşterilerimizin ödemeleri taksitsiz olarak 30 gün sonra kredi kartından çekilecektir.

Havale yoluyla ödeme yapabiliyor muyum?

Hayır ödemeler kredi kartı ile yapabilir veya Temsilci Teslimat sipariş modelini seçerek sipariş verebilirsin.

HEMEN TEMSİLCİMİZ OL
HEMEN ARA
WhatsApp